84
24 апреля 2023 г., 09:46
і людям не спиться, їх огортає тривога,
але поруч немає нікого крім бога.
дим від цигарки, чашка від кави не вимита
і ти знаходиш себе на підлозі знову кимось покинута.
болить голова, наче вдарилася об стіну.
нічого нового, хоча так благала на зміну.
я чомусь відчуваю жахливу провину,
просто за те, що роблю.
і за те, що досі тебе люблю.
ці ночі безсонні дарують одне дратування,
в сімнадцять я хочу піти на гурток малювання.
але я це так, тобі все одно не цікаво.
жадан із мене ніякий, ліпше зроблю собі кави.