Часть 2 старий гном коло дому
14 февраля 2022 г., 21:53
Мене не могли забрати до детячого будинку бо мені 14 та закрили на це очі тай добре бо в іншиш случаях яб там не вижила тому зразу після смерті маттері я стала працювати в кафе офіціантом в нічну зміну а в день вже вчуся за чашкою зереного чи ромашкового чаюна онлайні так мені на багато зручніше і відпочиваю в зручне время
1
сьогодні я верталася з магазину і побачила що около мого будинку був якийсь дивокуватий дід сивий і маленький гарлик одним словом він був вдягнений з сіний плащя і чорні черевики я захоячи в будинок зловила фразу в спину
ти ведьма праклятє ада лутшеб уменла ти а не ана д ето ти дедушка ми хто ідіте на і я закрила двері перед його носом
чомусь я зразу впала на пол і відключилась