Монолог №3
8 апреля 2022 г., 19:11
You…You are monsters, not me. I am in charge here.
I am the king of hell, the chief demon.
No one dares to manipulate and command me.
It is dangerous of life.
Вы…Вы монстры, не я. Я главный здесь.
Я король ада, главный демон.
Никто не смеет манипулировать и командовать мной.
Это опасно для жизни.