8b топ

G
В процессе
1
автор
Фэндом:
Размер:
планируется Миди, написано 14 страниц, 2 579 слов, 13 частей
Описание:
Примечания:
Посвящение:
Публикация на других ресурсах:
Разрешено в виде ссылки
1 Нравится 0 Отзывы 0 В сборник

жандарым🧸

Настройки
Бугин класстагы балалармен танысамыз. Букил описание только менин мнением. Журектерине жакын алмандар. Баринди жаксы корем. По списку кете беремиз ба или как. Давайте топ бойынша кетейк. Короче бизди 2 топка болип тастаган изначально. 1 топ: • Гулжауһар - крашиха, фотогеничная, кушти билейд, тиктокерша(мэйби) • Нурай - крашиха, матем шарить етед, милашка, аниме коред вроде • Назерке - крашиха, милашка( всегда кушактап амандасат баримен) , теплая, комфортная • Кура - кпоп шарить етед, вкусы жаксы( джен💋) , онгличанка, бир взглядымен олтирип тастай салад, жаташкада турад •Сафиа - кпоп шарить етед тоже, бтс тин истинная фанаткасы( особенно хосок вроде) , творческий человек , суретти кушти салад, сумкасында керек заттын бари табылад. • Елансар - класстын лидери, спортка жакын, семиктердин крашы, каникул сайын астанага кетед. • Муха - класстын инстасында муза легенда деп тур, оте веселый адам, позитив всегда, бирак сабакта сып серьезный. • Мади - елансардын папигі емеспин деп өзін ақтауга тырысып жатқан адам , екеуи взаимно бир бирине дос ретинде зат алып береди екен ,кыргын рет тусиниктеме жазган. • Адик - ариананын фанаты, кушти стримить етед аридин олендерин, эпл мюзикта подпискасы бар🤟, коп сериал корген, ватсапта блогер😎, туракты статус шыгарып отырад, корген сериалдары туралы айтад💯 •Едиль - жалгасбектин досы вроде • Жалгасбек/ жанна - галстук такпайд, жалгасбек тангы жиынга кешиккенде баримиз шапалактаймыз, галстугі оган ренжип калган, али достаса алмай жур, едиль жалгасбекти телефонында джага негр деп сактап койган, асанмен топтык жумыс жасай алмайд, казак тил апайдын есинде сакталып калган(макс райтер деген ручкасын сурап алып, кайтармаган) • Елнур - воспитанный, вроде сабакты норм окид, искомен бир ойын ойнайд всегда клэш рояль 2 топ: • Мен - адаммын, озимди описывать етпид шгарм енди, оздерин билед шгарсындар мен ким екенимди, комментке маган описание берип кетиндер. • Жансая - менин подругам, кпоп шарить етед, корейский білед , дэнс практиктерге карап хорео жаттап алад, конспект кушти жазад, чувствительная, катты коркып кетед кишкентай заттан • Бека - манга окид, милашка, кушти кыз, за любую движуху го го го го дид, аккуратная • Акжан - крашиха, каре жарасад, та самая американ герл, всегда комектесед, комфортная, аккуратная • Кимба - крашиха, манга окид, китап окид, вегетарианка, особенная, ответственная, онгличанка • Асан - әлемдегі букил инфоны билед, бирак кейде простой заттарды тусинбид, всегда комектесед, програмированиеге кызыгад • Еламан - русичкамен урыса беред, букил ситуацияда озинин мнениеси болад, амбициозный , казак тил апай айтуы бойынша дикциясы жаксы, жансаяны коркыта беред, сиконын досы • Сико - кореан бой, бойы узын, спокойный, класстын старостасы, кпоп шарить етед, (4.02.2022 куни сико очкиинди умытып кеттин класста. Енди еки кун очкисиз калай омир суреди екенсин. Саблезную) • Иско - агрошкольник, жаташкада турад, нурдаулеттин досы, матем шарить етед • Нурдаулет - спокойный, иско сиакты агро емес, всегда комектесед • Бека - кореан бой, ернардын досы, спокойный, физика шарить етед, скромный • Ернар - бойы 170, беканын номерин сатумен айналысат, сабуэй серфердеги звуктардын авторы, өзінің айтуы бойынша футболды айырады, буйрабас, жансая айтуы бойынша барашка. • Куратор - Асель Сейдуллаевна, асель апай, куратор, кураторша, аселька, мотылек , тагы каншама аты бар, биздин еркелигимизди котеред баскаларга караганда, креативная, всегда заботиться етед, жалгасбекпен жане онын галстугімен алысад та журед, 11 класы да бар, бирак бар внимание бизде 8 би - легенда, топ , ен кушти класс, мектепте бизди бари танид, директорға дейн бизди билед бузык екенимизди, биз негизи бузык емеспиз гой, баска класстар сиякты норм класспыз, просто биздин класста окыган кызыгырак, помоему баскалар бизге завидовать етед осы ушин, бирнарсе болса бизден коре салад, биз всегда козге тусип журемиз Мен бул жакка биздин класс туралы, кызык окигалар туралы жазам, биздин класстагылардан баска ешким окмайт шыгар ия🤔. Сендер самый лучшийсындар аркайсысыларын. Баринди лю💗 Давайте споки 💌 ертенге удачи. Казир - 30.01.2022 23:36

1 Нравится 0 Отзывы 0 В сборник