Кошеня

R
В процессе
0
автор
Размер:
планируется Миди, написано 2 страницы, 502 слова, 1 часть
Описание:
Примечания:
Посвящение:
Публикация на других ресурсах:
Уточнять у автора / переводчика
0 Нравится 0 Отзывы 1 В сборник

Часть 1

Настройки
Примечания:
Це було літом ... Всі клони сиділи і дивились телевізор ... Вару : агх!мені скучно !... Куро : а що ти пропонуєш робити!? Вару : ну не знаю . Може я в магаз схожу ? Пік : ПІЗДУЙ ТІЛЬКИ ДАЙ НОРМАЛЬНО ТЄЛІК ПОДИВИТИСЬ!!! Вару : Ах так !? Ну лан...ПИВА ТИ МРАЗОТА НЕ ОТРИМАЄШ )! Пік : не переживати в мене ще є ! Вару пішов ... Пройшла година ...дві ...три ... а Вару так і немає... Всі трошки почали переживати за нього... Пік : ТА ДЕ ТОГО ЗЕЛЕНОГО НОСИТЬ А ? Фелікс : Пік не кіпішуй можливо це його так називаємий "пранк" ? Куро : Фелікс правду каже ... Вару любить посміятися над нами ... Настала ніч... Всі спокійно спали ... Крім Піка... В нього в голові було лише "де він?" , "як він?" , " З ким він ? " ... Пік так і не спав ... 4:55... Пік пішов на кухню і почав робити налисники ... (ахахваххаах а ви тоже ідете робити налисники коли не можете заснути ?ахаххаахаха) він їх доробив і накрив стіл ... А сам заварив собі ромашковий чай і дав трішки снодійного ... 8:30 ... всі встали ... Крім Піка ... Потім пішли на кухню і вони були м'яко шоковані ! І думали : "хто це міг зробити?" Вони поїли і пішли займатися своїми справами... Так пройшов день...два...три... Пік не часто виходив із своєї кімнати навіть можна сказати що дуже рідко... Пройшов тиждень... Всі і забули про Вару ... Але не Пік. Наступного дня Вару прийшов ... Всі були в ШОЦІ що він ще живий :) АЛЕ він прийшов весь подертий і з маленькою тріщенкою на окулярах АЛЕ 2.0 з великою і дуже дивною коробкою... Після того як пояснив що він непопланово пішов до своєї ✨ sister ✨в село тому що їй ДУЖЕЕЕЕЕЕ срочно потрібна була допомога ... Він пішов до своєї кімнати і вийшов з неї ЯК НОВИЙ БЛЯТЬ ( хахахахахахах) Настала ніч... Всі спали ... АЛЕ НЕ ВАРУ пам'ятаєте коробку да !? А КЛОНИ НІ ))) корочеЕЕе далі ... Ще в своїй кімнаті Вару дістав з коробки .......... 2 МАЛЕНЬКИХ КОШЕНЯТ БЛЯТЬ 😆 Кхм кхм ой вибачте ідемо далі ... Одне кошеня було сіре а друге чорне ... До чорного на нашийник він приліпив етикетку з надписом : " Від Вару своєму рогачу <3 " Потім заглянув , перевірив чи він спить ( він спав ) і запустив чорного кота до нього в кімнату ... А той вмістився біля його ніг і тоже заснув ... А сірого кота він залишив собі і заснув з ним в обнімку ... Ранок ...7:47 Пік : БЛЯЯЯТЬ ШО ЗА ХУЙНЯЯЯЯ !?!?!?ААААААААААААААААА!!!!!!! Всі проснулись від крику Піка (хахаха будні клони ) І пішли до Пікової кімнати . Вони побачили кота і зразу побігли до нього. Що їх здивувало це те що на кухні вже стояли котячі тарілки з їжею а у ванній лотки) Пік не зразу побачив надпис на нашийнику він його побачив на диво аж в обід )))коли побачив то зрозумів що це від Вару ... Уже у вечері а якщо точніше в 23:07 ... ( я знаю що це вже більше ніч для деяких людей але нічого ))) Пік зайшов до Вару . А Вару в той час лежав на ліжку і гладив кота ... Пік підійшов до Вару , ліг на нього і почав роздягати XD вони почали тр@xatись Вару : ах~ мх~ ... ( Вони traxalись пів години якщо не більше) Поки що на цьому кінець якщо треба прода пишіть :)
Примечания:
0 Нравится 0 Отзывы 1 В сборник