Якою ти уявляєш мене, якщо я стану щасливою?
Ось я, наприклад, вважаю що «щастя».
Його не існує.
Існує лиш те, що кожен для себе вважає цим щастям
І себе, навіть с посмішкою, щасливою я не уявляю
Для мене.
Щастя це дворова кішка, яку я годую ввечері після роботи
Мабуть щовечора для неї щастя це я
Щастя це підлітки що хохочуть в мене під вікнами,
Що кожен раз відгрібають від старших, батьків, та інших підлітків,
Але вони все одно щасливі, і якщо чесно то їм я навіть заздрю.
Щастя це квіти, які купує людина на останні гроші
Лише для того щоб побачити щастя в інших.
Побачити щастя в тих кого кожен сам вважає щастям-
Це мабуть і є щастя.
Щастя це ти, принаймні для мене так точно