Часть 1
24 февраля 2023 г., 18:37
Примечания:
Приятного чтения
6 утра утро не чем отлечаэться од других утров . Т/ы встала з кровати и начала собираться у школу. Уже 7 утра вона вишла .
По дорози вона зустрила сиси
Сис : хахахах ти тупая сучка сьогодни тоби буде не хорошо хах
Ти не успела ответит и вона бистро ушла ти ришыла написать интернет другу
*сообщения *
Т/ы: приветики
Интернет друг: приветик, ну як ти там?)
Т/ы: иду у школу а ти що робиш?)
Интернет друг : я ще дома лежу хах
Т/ы: добре, но пока бо я вже биля школи
Интернет друг : пока )
Т/ы пришла у школу як тильки ти зашла там стояли друзя пейтона вони начали смиятися над тобою
Друг пейтона: ахахвх лохушка иде
Т/ы молча прошла дали
*8:30 начався урок*
Учителька: так вси э
Тут вриваэться Пейтон
Учителька: тебе не вчили стукать
Пейтон: люда опонасивна ви мене не чого не навчили * И прошов сив за парту*
Учителька промовчала и нача вести урок
Т/ы написала интернет другу
*сообщения*
Т/ы: блин так скучно
И тут на весь клас комусь пришло повидомлення
Интернет друг: да согласен а ти на уроке?
Т/ы: да( ну пока я потом напишу
Интернет друг : ок
На перемени т/ы вихрдить з класу а на най видро з водою
Пейтое: хахаххв ти вобще лохушка как можна повестися на такой дурной прикол ти вообще бачила шо там видро чы не
Т/ы: якщо ти такий крутий то ти думаеш шо можеж мене обижать то нет ти ошибаешся
Пейтон: да ти така товста шо це словами всього мира не передати
Т/ы заплакала и убигла в туалет но там тоже очикував тебе сюрприз коли ти зайшла то тебе обризгали майонезом так сильно шо ти не витерпила и побигла додому
Примечания:
Ну как вам?