лишь к тебе могу быть нежен

PG-13
В процессе
1
автор
Фэндом:
Пэйринг и персонажи:
Размер:
планируется Мини, написано 3 страницы, 852 слова, 2 части
Описание:
Публикация на других ресурсах:
Уточнять у автора / переводчика
1 Нравится 0 Отзывы 0 В сборник

Часть 1

Настройки
Примечания:
придурок уйди мешаешь же!—крикнул террорист -не ори на меня!недорос ещё!—крикнул в ответ килер и подошёл к младшему с окровавленным ножом в руке -отойди нахуй!ты бл•ть в крови весь придурок!я тебя домой не-....—не успел кореец и договорить как его заткнули поцелуем...из рук чёрно глазки выпала сумка со с противной формой.парень был ошарашен да они женаты уже неделю но до поцелуев они не решались доходить.. килер неохотно отцепился от желанных губ "друга"-успокоился коть?—спросил немец тихо усмехнувшись. -точно придурок...ты весь в крови!так ещё и целоваться лезешь!совсем сдурел?—возмутился террорист и дал подзатыльник своему "другу". -пх...коть угомонись)—килер обнял это чудо за талию. -да иди ты...курить помешал мне...—тихо прошипел кореец,обняв того в ответ. -ути хоспади...зайка какой)—сказал немец и тихо усмехнулся с младшего. -щас домой уйду и не пущу тебя в дом...—ответил кореец и поцеловал в щёку. -какой злой котик....—немец обнимал своё чудо,изредка и кратко целовал его в губы. -да фу...блин харе на меня микробы переносить..—фыркнул террорист и отвернул голову в сторону,краснея. килер на это лишь прижал его к себе и поглаживал его талию -ну солнышко-о-о...—протянул немец. -без "солнышко" говорю не делай так когда в крови весь!—прошипел чёрно глазка и чуть пихнул злато глазово в бок. -эй!офигел?не забывай что старше я)—сказал злато глазый и ухмыльнулся. -бе бе бе бе—младший передразнил того и взяв сумку пошел к дому. -ну...малыш меня то хоть подожди—сказал килер и пошел за тем . -иди в жопу...сам придёшь—прошипел обиженно кореец и шёл к дому . -в твою? обязательно когда 18 тебе будет—тихо хихикнув поймал того и подняв на руки шёл к дому. прыдурак сыдзі мяшаеш жа!-крыкнуў тэрарыст -Не крычы на ​​мяне! Недарос яшчэ! - Крыкнуў у адказ кілер і падышоў да малодшага з акрываўленым нажом у руцэ. -Адыдзі нахуй! Ты бл•ть у крыві ўвесь прыдурак! я цябе дадому не-....—не паспеў карэец і дагаварыць як яго заткнулі пацалункам...з рук чорна вочкі выпала сумка са з адваротнай формай.хлопец быў ашаломлены ды яны жанатыя ўжо тыдзень але да пацалункаў яны не вырашаліся даходзіць. кілер неахвотна адчапіўся ад жаданых вуснаў "сябра"-супакоіўся котку?-спытаў немец ціха ўсміхнуўшыся. -сапраўды прыдурак ... ты ўвесь у крыві! Дык яшчэ і цалавацца лезеш! Зусім здурэў?-абурыўся тэрарыст і даў падпатыльнік свайму "сябру". -пх ... коць супакойся)-кілер абняў гэты цуд за стан. -Ды ідзі ты ... паліць перашкодзіў мне ... - Ціха прашыпеў карэец, абняўшы таго ў адказ. -Уці хоспадзі...зайка які)-сказаў немец і ціха ўсміхнуўся з малодшага. - Зара дадому пайду і не пушчу цябе ў дом ... - Адказаў карэец і пацалаваў у шчаку. -які злы каток ....- немец абдымаў свой цуд, зрэдку і коратка цалаваў яго ў вусны. -ды фу...блін харэ на мяне мікробы пераносіць..-фыркнуў тэрарыст і адвярнуў галаву ў бок, чырванеючы. кілер на гэта толькі прыціснуў яго да сябе і пагладжваў яго стан -ну сонейка-о-о...-працягнуў немец. -Без "сонейка" кажу не рабі так калі ў крыві ўвесь!-прашыпеў чорна вочка і ледзь пхнуў золата вокава ў бок. -эй!афігел?не забывай што старэй я)-сказаў золата вочы і ўхмыльнуўся. -бе бе бе бе-малодшы перадражніў таго і ўзяўшы сумку пайшоў да дома. -ну ... малы мяне то хоць пачакай-сказаў кілер і пайшоў за тым. -Ідзі ў дупу ... сам прыйдзеш-прашыпеў пакрыўджана карэец і ішоў да дома. -У тваю? абавязкова калі 18 табе будзе-ціха хіхікнуўшы злавіў таго і падняўшы на рукі ішоў да дома.
1 Нравится 0 Отзывы 0 В сборник