я покохав цю країну усім своїм серцем зненавидів її людей усім мозком їх очі покриті плівкою чорною серце залізне в оковах покорності залишки розуму, частки свідомості криком, наповненим біллю душі зсередини б'ють мене я в невагомості тихо тону у тьмяній імлі поки твій протеже - став візаві бо люди ганяются лиш за грошима твій внутрішній світ – посірів та поник поки ти в повсякденності гинеш невпинно немає вже сил не буде світанку блискіт ножа манить на той світ кров ще буде стікати коли тебе знайдуть і на устах твій безмолвний обіт 01.03.21 (примерно) ??:?? leoncic10,Le0,Ic3y,sxdprince @sxdprince_ on insta...
Україна, та я в ній
14 марта 2021 г., 02:08