пролог
16 апреля 2021 г., 19:44
Примечания:
що це за бар? заходи узнайши
Бар у Конохи який славася славую про трьох людей один міг запросто скопірувать любу техніку без ніякого Додзюцу, другий казуть що за всі своє життя ніколи не пройграв,а останій бармен звідкість знає всю історія всі нукенінов.В бар заходе шиноби і підходь до бармена.
-Привіт Чим можу допомогти-сказав бармен
-мозес роскажати про драконьго санина- сказав шиноби
- ну слухай -сказав бармен
20 лет до чого моменту
все іде по канону але у наруто є сестра наруко. запечатання ліса.
-Минато я забечатую кьюби в наруто -сказав Хирузен
- Добре 3сама - сказав минато.3 скаладає печять призива шинигами і запечатує всьго кьби в наруто.
Тим часом на горе драконів.
-Мудрец сама чому ви нас скликали -сказав дракон
-Сьогодні народився повелітів драконів я ва скликав щоб ви передали те що ви за роки свого життя дали нашуму повелетую-сказав драконий мудрец.
Самі найчинісі реці це копия свитка запрещоних техник,клинок зроблен із чакри шинигами,клетки первого,клетки хатаки какаши,клетки Эн Ояширо,клетки Мей Теруми,клетки Пакури,клетки Гурєн,клетки мати Хаку,клетки хируко, клетки третьго казекаге,клтки генгецу,клетки Муу,клетки Обито,і снарженняє клинок чакри белого цвета, меч бога грома і куна бога грома.
-молодчі теперь це все нарутове-сказав мудреч.
тем вренемен в конохі
Совет кланов і хокаге
-що будемо робити з джинчуріки -сказав шикаку
-в приють бо я не буду жити з лісом хто соглашен ?- сказав минато всі крім фугаку і шикаку піднінняли руки.
- як ти впав минато-сказав Фугаку і пішов а шикаку теж пішов тем временем печять де все снаряження уже появилося а клетки почали прзивлятися
Примечания:
так багато клеток було запарлинуло і хируно вже мав всі свой геноми