Казалось бы при чём тут ганделик

NC-21
В процессе
3
автор
Фэндом:
Размер:
планируется Мини, написано 3 страницы, 281 слово, 3 части
Описание:
Публикация на других ресурсах:
Уточнять у автора / переводчика
3 Нравится 1 Отзывы 1 В сборник

🅰️🅱️🅾️🅱️🅰️

Настройки
Рома резка забегает в ганделик, покупает майонез і не задумуючись ни о чём начинает його пить. Поскільки Рома був наглухо отбитий дебіл, Толік-помідор-ягода-овощ-фрукт сказав «не пий бо буде боба», а він почув «абоба» Роман наглухо отбитий дебіл допивши до дна начав превращаться в какую-то белую хуйню, хз что это. Дальше, як по сценарію: вони по-гачі-мучерськи, як Інь і Янь, злились в одну цілу гущу «кетчонеза» і вийшов з цього «тупий кетчонезовий выблядок» Назік сравши в тазік, відчувши це, промовив лиш одне слово. Яке вивчив в Африканському селі от суррогатной матери Зернатини, яка вовремя родів вищала, як сучка, слово «АБОБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!» Назік стразік з самого рождения, саме в той момент осознал - «он і є та сама “абоба”». Он зрозумів свій сенс життя - врятувати світ він кетчунезово выблядка» І хоч розумів багато, нічого, окрім «абоба» - говорити був неспроможний.
3 Нравится 1 Отзывы 1 В сборник
Отзывы (1)