Часть 4 ти хто...
19 февраля 2022 г., 18:44
Где ми ,.ми в зазеркалє держися поруч і ти не пошкодуєш аа ти про що і з цюди вирос великий монстер червоний як повний келиш вена вн був у тричі вищий та сильніший він став на коліно прихілив говову і запитав принс люци ви найшли ту відьму відьму
люци оскар ти люци но чому ти не сказав і тут він зхопив мене за руку підняв до гори а іншою взяв за талією і дивився в мої перелякані очі я йому вірила а мін дивившись на мене він сказав в тебе настікі гарні очі що яб зберигав їх якщо міг він дишав мені в ніс я закрила очі і відчела холодок який прошовся по спині я відчела його поцілунок я відчула як він швидко опустив мене на місце де стояв секунду назад я відкрила очі в побачила як він витянув руку і відкрив долонь і синій огонь полетів в цього стража люци подивився на мене і ми впали в портал який появився зпа мною ми впалли знову ми були в якомусь лісі