***
Бувало мені сумно й важко часто, Але тебе тоді не було вчасно. Бувало мені боляче вранці, Але ти кружляв з іншою в танці. Дивлюся у вічі твої карі. От ці почуття мої кляті. Сльоза тихенько витікає, Коли любий іншу обіймає. Не сиджу я більше на нашому місці, Де любили з усмішкою на обличчі. Не подивлюсь я більше у твій бік. Ти начхав на нас і душу мою обпік. Любов для мене стала як колючка. Красується на чужій, не моїй, руці обручка. Не буде в нас щастя, згоріли наші фото. З мене досить. Біль ріже моє горло.***