Дружба?...или..

G
В процессе
1
автор
Фэндом:
Пэйринг и персонажи:
Размер:
планируется Миди, написана 1 страница, 113 слов, 1 часть
Описание:
Посвящение:
Публикация на других ресурсах:
Уточнять у автора / переводчика
1 Нравится 1 Отзывы 0 В сборник

Часть 1

Настройки
Примечания:
Обичним смутним днем Моніка думала о следующих роликов в тт. І раптом дзвонить не извесний номер. -Хто може дзвонити мені в 6 утра..(відповіла Моніка) Моніка піднімає трубку и чує знайомий голос. -Пр (відповів не извесний) -Ем..ну пр (відповіла Моніка) Це була Нацукі знайома і подруга Моніки. Хто міг подумати що Нацукі позвонить в 6 утра?.. -Слушай Моніка (загадочно відповіла Нацукі) Моніка заинтересовано начала слухати. -А давай зробимо калаб? (відповіла Нацукі) -А тебе є ідеї? (відповіла Моніка) -Пока нема...(відповіла Нацукі) -Ясно...(відповіла Моніка) и раптом у Моніки появилася ідея. -Слушай а давай стрим? -хроша ідея (відповіла Нацукі) -Але давай завтра розпочнем бо сьогодні якось не очень(відповіла Моніка) -Давай..ну пака завтра ще поговорим(відповіла Нацукі) -Пака...(відповіла Моніка)
Примечания:
1 Нравится 1 Отзывы 0 В сборник
Отзывы (1)