Часть 1
15 октября 2022 г., 23:09
Примечания:
Я не знаю настоящих характерові персонажей такого не бийте...
Обичним смутним днем Моніка думала о следующих роликов в тт.
І раптом дзвонить не извесний номер.
-Хто може дзвонити мені в 6 утра..(відповіла Моніка) Моніка піднімає трубку и чує знайомий голос.
-Пр (відповів не извесний)
-Ем..ну пр (відповіла Моніка) Це була Нацукі знайома і подруга Моніки. Хто міг подумати що Нацукі позвонить в 6 утра?..
-Слушай Моніка (загадочно відповіла Нацукі) Моніка заинтересовано начала слухати.
-А давай зробимо калаб? (відповіла Нацукі)
-А тебе є ідеї? (відповіла Моніка)
-Пока нема...(відповіла Нацукі)
-Ясно...(відповіла Моніка) и раптом у Моніки появилася ідея.
-Слушай а давай стрим?
-хроша ідея (відповіла Нацукі)
-Але давай завтра розпочнем бо сьогодні якось не очень(відповіла Моніка)
-Давай..ну пака завтра ще поговорим(відповіла Нацукі)
-Пака...(відповіла Моніка)
Примечания:
;) я думаю буду робити 2 часть але не обищаю що вона вийде бо забагато роботи...